sukienka - H&M | buty - Reebok Furylite
sobota, 14 maja 2016
sobota, 26 marca 2016
26/03/16
bluza - Zara | płaszcz - Atmosphere | buty - DeeZee | spodenki - Pull&Bear
W tym poście chciałabym pokazać Wam równiez płaszcz z shein.com. Materiał sam w sobie jest bardzo przyjemny w dotyku, znajomi porównują go do szlafroka, haha. Niestety, chyba będę musiala go skrócic, gdyz przy moim niskim wzroscie, wyglada to nie tak dobrze jak bym chciała.
środa, 9 marca 2016
niedziela, 21 lutego 2016
czwartek, 4 lutego 2016
Subskrybuj:
Posty (Atom)






































