sobota, 24 października 2015

25/10/15


Wracam do Was z nowym, jesiennym postem. Zdjęcia do niego gotowe były już od kilku tygodni, ale z powodu braku czasu nie mogłam się do niego zabrać. Temperatura niestety znacznie się obniżyła. Bordowy płaszcz okazał się idealnym pomysłem - ciepły i wykonany z przyjemnego materiału.(LINK!) Mogę go szczerze polecić. Szal pochodzi z obecnej kolekcji H&M, więc powinien być nadal dostępny w sklepie. Wiatr i niska temperatura trochę przeszkodziły w zdjęciach z moją kochaną Magdą, ale jakos ostatecznie dalyśmy rade. Zaczęła się jesien, okres ogolnego lenistwa i niechęci do wielu rzeczu, dlatego życze Wam kochani dużo wytrwałości w swoich celach i ominięcia jesiennej depresji szerokim łukiem. I pamiętajcie, jeśli robimy to co kochamy, mamy zupełnie inne spojrzenie na świat. Nie ma co marnować czasu na decyzje i niepewnośc , tylko trzeba zacząć działac.

















płaszcz-SheIn / szal-H&M/ spodenki-Terranova / zegarek-DanielWellington

środa, 30 września 2015

30/09/15


















top - New Look / bluzka - ONLY / koszula - Reserved / spodnie - Cubus / buty - Nike / zegarek - Timex

wtorek, 4 sierpnia 2015

03/08/15


Witam kochani!
Nie będę się dzisiaj rozpisywać, wolę od razu pokazać efekty kolejnej sesji! Uwielbiam współpracować z Magdą.
Stylizacja w stylu street fashion.
Koszula "ukradziona" od przyjaciela.
Koszulka z http://www.virgostreetwear.pl/ z prześwitującą siateczką z tyłu, która jakoś od razu przypadła mi do gustu. Mogę ją śmiało i szczerze polecić, jeśli ktoś lubi właśnie taki styl.
























koszulka - http://www.virgostreetwear.pl/ koszula - H&M jeansy - H&M buty - deezee




BEST OF SHEIN.COM














link --> http://goo.gl/6cvDJ3

CLICK&CHECK! :)