#mixinspiration
sobota, 22 sierpnia 2015
wtorek, 4 sierpnia 2015
03/08/15
Witam kochani!
Nie będę się dzisiaj rozpisywać, wolę od razu pokazać efekty kolejnej sesji! Uwielbiam współpracować z Magdą.
Stylizacja w stylu street fashion.
Koszula "ukradziona" od przyjaciela.
Koszulka z http://www.virgostreetwear.pl/ z prześwitującą siateczką z tyłu, która jakoś od razu przypadła mi do gustu. Mogę ją śmiało i szczerze polecić, jeśli ktoś lubi właśnie taki styl.
koszulka - http://www.virgostreetwear.pl/ koszula - H&M jeansy - H&M buty - deezee
link --> http://goo.gl/HlmXT9
link --> http://goo.gl/RNfNr8
link --> http://goo.gl/WwEJdA
link --> http://goo.gl/D8CQ3D
niedziela, 26 lipca 2015
26/07/15
Kochani!
Zdjęcia, które zaprezentuje Wam w tym poście udało mi się wykonać już jakiś czasem temu, z mega skromną i zdolną dziewczyną - Magdą (fp - Magda Ciura Fotografia). Jest ich więcej niż zwykle, bo zrobiłyśmy duużo ujęć. Po pierwszych ujęciach, które zobaczyłam, wiedziałam, ze przed nami będzie jeszcze wiele wspólnych sesji. Spódniczke dorwałam w sh i od razu wiedziałam, ze musze ją mieć. Od dawna szukałam takiej w sieciówkach. Jest wykonana z bardzo prześwitującego materiału, dlatego musiałam założyć pod nią szarą spódniczkę z H&M. Do tego mój zdecydowanie ulubiony biały, obcisły top i skórzana kamizelka,która zresztą miałam na sobie od bardzo, bardzo dawna. Do naszyjnika dodane były wszystkie litery alfabetu, także można układać z nich różne napisy i zmieniac, kiedy tylko mamy na to ochote. Jeśli chodzi o buty to są naprawde mega wygodne i uwielbiam w nich chodzic, także polecam.
Zdjęcia, które zaprezentuje Wam w tym poście udało mi się wykonać już jakiś czasem temu, z mega skromną i zdolną dziewczyną - Magdą (fp - Magda Ciura Fotografia). Jest ich więcej niż zwykle, bo zrobiłyśmy duużo ujęć. Po pierwszych ujęciach, które zobaczyłam, wiedziałam, ze przed nami będzie jeszcze wiele wspólnych sesji. Spódniczke dorwałam w sh i od razu wiedziałam, ze musze ją mieć. Od dawna szukałam takiej w sieciówkach. Jest wykonana z bardzo prześwitującego materiału, dlatego musiałam założyć pod nią szarą spódniczkę z H&M. Do tego mój zdecydowanie ulubiony biały, obcisły top i skórzana kamizelka,która zresztą miałam na sobie od bardzo, bardzo dawna. Do naszyjnika dodane były wszystkie litery alfabetu, także można układać z nich różne napisy i zmieniac, kiedy tylko mamy na to ochote. Jeśli chodzi o buty to są naprawde mega wygodne i uwielbiam w nich chodzic, także polecam.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć!
top-Terranova marynarka-Sinsay spódniczka-sh buty-deezee.pl naszyjnik-H&M bransoletka-Apart
Subskrybuj:
Posty (Atom)






























