Zapraszam do obejrzenia efektów sesji w ubraniach pochodzących ze sklepu UrbanFlavours, którego zostałam promotorką.
Szczerze mogę polecić tą firmę. Dobra jakość ubrań, a bluza przedstawiona na powyższych zdjęciach jest chyba najcieplejsza jaka mam. Na dworze coraz zimniej, dlatego na pewno przyda się w każdej szafie.
Cześć po długiej przerwie! Dawno już nie wstawiałam tu żadnych zdjęć, które należą do mnie. Na szczęście dzisiaj znalazłam folder, o którym kompletnie zapomniałam! Zdjęcia wykonane zostały ponad miesiąc temu przez jednego z moich zdolnych przyjaciół, w jeden z lipcowych gorących dni. Stylizacje dobrałam spontanicznie. Mam słabość do obcisłych topów, więc nie obeszło się bez jednego z nich.