środa, 13 stycznia 2016

14/01/16








bluzka - SheIn | kurtka - Sinsay | spódniczka - H&M | buty - sequin.pl

niedziela, 27 grudnia 2015

28/12/15




Publikacja dla beau NU Magazine



Więcej zdjęć z sesji







sobota, 19 grudnia 2015

20/12/15








fot. Koc & Stefanowski

płaszcz - SheIn / sweter - Orsay / jeansy - H&M/ buty - sequin.pl

wtorek, 1 grudnia 2015

2/12/15




Hej kochani!
Wracam do Was z jesiennym postem, chociaż wczoraj pogoda zaskoczyła nas już śniegiem. Święta coraz bliżej, a czasu coraz mniej. Szkoła zajmuje większą część mojego czasu, nie oszukując sie. Ale ostatnio wzięłam swoje życie na jeszcze wyższe obroty. Nowe plany, ambicje, cele. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się po mojej myśli. Szkoda życia na obawy przed zrobieniem czegoś nowego, podjęcia jakiegoś wyzwania. Według mnie im więcej chce się osiągnąc, tym szerzej postrzega się sens życia. Nie ma "od jutra". Nie ma rzeczy niemożliwych, miałam przyjemność przekonać się o tym niejednokrotnie. Nie należy przejmować się opinią innych, często brak w niej konstruktywej krytyki. Z czasem coraz bardziej się na nią uodparniam. A co człowiek, to opinia. Wszystkim dogodzić się nie da, życie. Także jeśli macie jakieś marzenia, cele nie czekajcie z nimi. Strach i brak wiary w siebie nie mogą być przeszkodą do robienia czegoś co się kocha, czegoś co od zawsze siedzi w naszej głowie. Jeśli macie za sobą jakies przykre przeżycia, pamiętajcie, nie ma lepszej zemsty niż sukces. Nie bójmy się życia. Miał być tylko krótki wstęp, a wyszła wypowiedź motywacyjna... Mam nadzieję, że komukolwiek te słowa w jakiś sposób pomogą. Buziaki










kurtka, kamizelka - www.romwe.com / bluzka - Zara / spódnica - River Island

sobota, 24 października 2015

25/10/15


Wracam do Was z nowym, jesiennym postem. Zdjęcia do niego gotowe były już od kilku tygodni, ale z powodu braku czasu nie mogłam się do niego zabrać. Temperatura niestety znacznie się obniżyła. Bordowy płaszcz okazał się idealnym pomysłem - ciepły i wykonany z przyjemnego materiału.(LINK!) Mogę go szczerze polecić. Szal pochodzi z obecnej kolekcji H&M, więc powinien być nadal dostępny w sklepie. Wiatr i niska temperatura trochę przeszkodziły w zdjęciach z moją kochaną Magdą, ale jakos ostatecznie dalyśmy rade. Zaczęła się jesien, okres ogolnego lenistwa i niechęci do wielu rzeczu, dlatego życze Wam kochani dużo wytrwałości w swoich celach i ominięcia jesiennej depresji szerokim łukiem. I pamiętajcie, jeśli robimy to co kochamy, mamy zupełnie inne spojrzenie na świat. Nie ma co marnować czasu na decyzje i niepewnośc , tylko trzeba zacząć działac.

















płaszcz-SheIn / szal-H&M/ spodenki-Terranova / zegarek-DanielWellington