Hej kochani!
Post miałam w planach wstawić już znacznie wcześniej, ale oczywiście zapomniałam laptopa na wyjazd i nie miałam takiej możliwosci:( Miałam okazje współpracować po raz kolejny z cudowną Ankutakes photos, która jest mega zdolna i kochana. Super sie rozumiemy i zawsze potrafi uzyskac na zdjeciach to, czego potrzebuje. Coraz częściej ciągnie mnie do stylizacji w stylu boho, dlatego byłam zachwycona, gdy zauważyłam w jednym ze sklepów sweterek w takim stylu. Od razu stał sie moim ulubionym, mimo, ze niektórzy porównują go do obrusu, haha :D Bluzka jest niesymetryczna, z tyłu dłuższa. Spodenki są strasznie wycięte, co czasami irytuje, ale bardzo lubię je ze względu na sam kolor. Buty pojawiały się już w poprzednich postach, nadają całośći ciężkości.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć! Mam nadzieje, że przypadną Wam do gustu:)
bluzka-Bershka sweterek- ONLY spodenki-H&M koturny-sequin.pl kolczyki-H&M zegarek-DanielWellington





















































