czwartek, 2 kwietnia 2015

03/04/15


Mam dla Was nowe zdjęcia, wykonane w dzisiejszy, strasznie chłodny dzień. Outfit jest luźny, niezbyt wyszukany, ale przede wszystkim mega wygodny. Jeans w połączeniu ze skórzanymi legginsami, które są zdecydowanie moimi ulubionymi, do tego biały sweterek na długi rękaw oraz białe buty, które dopadłam w H&M-ie. Jako dodatki posłużyły mi pierścionki, z którymi ostatnio się nie rozstaje, a także zegarek Daniel Wellington (model Classic Sheffield Lady). Szczerze jest najlepszym zegarkiem jakiego kiedykolwiek miałam, elegancki, delikatny, pasujący praktycznie do wszystkiego. 


UWAGA!!!


Używając kodu :weronikasochacz na http://www.danielwellington.com/ otrzymacie 15% rabatu 


Get 15% discount by using code:weronikasochacz  on http://www.danielwellington.com/ 



























 


Zapraszam na mojego instagrama :

https://instagram.com/weronikasochacz/


sobota, 28 marca 2015

28/03/15


Przedstawiam efekty współpracy z nowo powstałą firmą ANZE. Miło spędzone popołudnie z mega śmiesznymi i sympatycznymi chłopakami. Zapraszam do ich sklepu internetowego --> http://www.anze.bigcartel.com/. Na wiosne spodziewajcie się nowej kolekcji. Życzę jak najszybszego rozwoju marki, zważając na bardzo dobre wykonanie ubrań ich firmy. 

     Enjoy!