Mam dla Was nowe zdjęcia, wykonane w dzisiejszy, strasznie chłodny dzień. Outfit jest luźny, niezbyt wyszukany, ale przede wszystkim mega wygodny. Jeans w połączeniu ze skórzanymi legginsami, które są zdecydowanie moimi ulubionymi, do tego biały sweterek na długi rękaw oraz białe buty, które dopadłam w H&M-ie. Jako dodatki posłużyły mi pierścionki, z którymi ostatnio się nie rozstaje, a także zegarek Daniel Wellington (model Classic Sheffield Lady). Szczerze jest najlepszym zegarkiem jakiego kiedykolwiek miałam, elegancki, delikatny, pasujący praktycznie do wszystkiego.
czwartek, 2 kwietnia 2015
sobota, 28 marca 2015
28/03/15
Przedstawiam efekty współpracy z nowo powstałą firmą ANZE. Miło spędzone popołudnie z mega śmiesznymi i sympatycznymi chłopakami. Zapraszam do ich sklepu internetowego --> http://www.anze.bigcartel.com/. Na wiosne spodziewajcie się nowej kolekcji. Życzę jak najszybszego rozwoju marki, zważając na bardzo dobre wykonanie ubrań ich firmy.
Enjoy!
piątek, 27 marca 2015
wtorek, 23 grudnia 2014
23/12/14
Dzisiejszy post zacznę od życzeń. Przede wszystkim życzę Wam dużo miłości i szczęścia w życiu, zadowolenia z samego siebie i ciągłego przekraczania własnych granic, żebyście stale dążyli do wyznaczonych sobie celów i nigdy się nie poddawali, wszystko zależy od Was i waszych decyzji, w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, sama się o tym przekonałam, doceniajcie bliskich, którzy Was wspierają, gdyż to oni Was motywują i są podporą, gdy znowu coś nie wyszło, Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, spokoju i odpoczynku, aby w Nowym Roku wystratować z pełną motywacją i chęcią do zmiany własnego życia na lepsze! :*
Dziękuję kochanej Magdalenie Łuniewskiej za piękne zdjęcia!
Wyjątkowych Świąt kochani!
Subskrybuj:
Posty (Atom)



























.jpg)


.png)
.jpg)
















